Home / Aktualności

Aktualności

FIREWALKING | AKTUALNOŚCI  2018

 

Firewalking dla grupy 80 osób w podwarszawskim hotelu Brant 7-09-2018

Warsztatom towarzyszyła jak zwykle próba chodzenia bosymi stopami po szkle. Po ogniu przebiegło ponad 70 osób. Dużo energii, radości i satysfakcji.


Firewalking nad jeziorem Narie 5-06-2018
Dla prywatnego klienta zorganizowaliśmy warsztaty chodzenia po ogniu i szkle w ramach urodzinowej atrakcji. Mimo, że pogoda nie dopisała, w warsztacie wzięło udział ok 40 osób.


Chodzenie po rozżarzonych węglach podczas szkolenia motywacyjnego w Zakopanem – 21-03-2018 

Tym razem obsługiwaliśmy dość kameralną grupę, bo liczącą 15 osób. Działaliśmy w ramach szerszego szkolenia motywacyjnego. Misja została spełniona, po szkle a następnie kilak razy po ogniu przeszli wszyscy uczestnicy.


Zimowe warsztaty chodzenia po ogniu w Hotelu Narvil 14-01-2018

Zimą też można chodzić po ogniu. Śnieg nie stanowi przeszkody. Przykład temu dała 150 osobowa grupa odpowiednio zmotywowanych uczestników, którzy radośnie przebiegali po sześciometrowej ścieżce ognia usypanej z rozżarzonych węgli. Strat nie było.


FIREWALKING | AKTUALNOŚCI  2017

Chodzenie po ogniu  w pod Białym Domem 13-10-2017

Trzynastego w piątek zorganizowaliśmy firewalking dla  gości Białego Domu. Grupę 50 osób nauczyliśmy chodzić po ogniu a nawet po rozbitym szkle. Brzmi dobrze. Wyglądało też dobrze. Do Białego Domu jednak okazało się znacznie bliżej, gdyż według naszych ustaleń stoi on nie w Waszyngtonie lecz w miejscowości Paniówki.


Firewalking pod Hotelem Novotel Forum Warszawa 9-10-2017

W centrum Warszawy, w godzinach szczytu na ewakuowanym hotelowym parkingu zorganizowaliśmy chodzenie po ogniu dla grupy 50 osób – prężnej załogi firmy TK-Maxx.
Wszystko odbyło się zgodnie z normami BHP i PPOŻ.


Chodzenie po ogniu – Niezły Młyn 15-09-2017

Tym razem zaufało nam czterdziestu uczestników motywacyjnego szkolenia i pod malowniczym Hotelem Niezły Młyn, w strugach jesiennego deszczu poszli za nami w ogień. Za zaproszenie dziękujemy firmie Gamma Discover.


Fireshow w Hotelu Olivia – 22-09-2017

Tym razem nasza załoga dała brawurowy popis tańca z ogniem, ziania ogniem oraz walki z użyciem płonących pochodni. Za zaproszenie dziękujemy firmie Guru Mice.


Teatr ognia w Hotelu Warszawianka – 7-09-2017

Pokaz tańca z ogniem, ziania, kręcenia i łykania ognia dla grupy 180 osób. Jak zwykle nie obyło się bez scen walk, które są specjalnością naszej załogi. Było gorąco i brawurowo. I tak właśnie miało być. Pokaz fireshow był wisienką na torcie warsztatów bębniarskich w których goście uczestniczyli po kolacji.

Top