Home / Aktualności

Aktualności

FIREWALKING | CHODZENIE PO OGNIU | 2017-2020

Firewalking – chodzenie po ogniu – 10-05-2019

Tym razem realizacja miała miejsce w Warszawie nad Wisłą. kameralna grupa 25 osób wzięła udział w bardzo energetycznych warsztatach bębniarskich, następnie najodważniejsi uczyli się bezpiecznie stąpać po zbitym szkle aby na koniec kolektywnie wziąć udział w warsztatach chodzenia po ogniu.


Fireshow w Serocku – 16-03-2019

Tym razem klient wybrał sam pokaz teatru ognia w ramach uświetnienia jubileuszu firmy. W programie były pokazy tańca z ogniem, ziania oraz łykania ognia oraz walki z użyciem płonących pochodni i kijów.


Chodzenie po rozżarzonych węglach + fireshow – 18-01-2019

Zimowy program chodzenia po żarach wykorzystaliśmy także w Wiśle. Tym razem zaufała nam grupa 75 osób. Program składał się z warsztatów chodzenia po szkle oraz po ogniu a wisienką na torcie był pokaz teatru ognia – Fireshow


Zimowe warsztaty chodzenia po ogniu – Szczyrk – 12-12-2018

Tak – zimą też to jest możliwe. Warsztaty firewalkingu robimy też na śniegu. Tym razem dla grupy 60 osób. Warsztat teoretyczny odbył się w sali, podobnie jak konkurencja w chodzeniu po szkle. Część teoretyczna zaś przy specjalnie przygotowanym palenisku na zewnątrz. Rozgrzali się wszyscy 🙂


Fire walking na Helu – 27-10-2018

Warsztaty chodzenia po ogniu tym razem poprowadziliśmy dla kameralnej grupy 30 osób. Uczestnicy ponadto spróbowali swoich sił w chodzeniu po szkle oraz wzięli udział w integracyjnych warsztatach bębniarskich.


Chodzenie po ogniu w Borach Tucholskich -14-10-2018

Dla grupy 150 osób zorganizowaliśmy warsztaty chodzenia po ogniu i szkle oraz dla najodważniejszych naukę ziania ogniem.
W firewalkingu według naszych obliczeń wzięło udział 140 osób. Gratulujemy odwagi.


Firewalking dla grupy 80 osób w podwarszawskim hotelu Brant 7-09-2018

Warsztatom towarzyszyła jak zwykle próba chodzenia bosymi stopami po szkle. Po ogniu przebiegło ponad 70 osób. Dużo energii, radości i satysfakcji.


Fire walking nad jeziorem Narie 5-06-2018

Dla prywatnego klienta zorganizowaliśmy warsztaty chodzenia po ogniu i szkle w ramach urodzinowej atrakcji. Mimo, że pogoda nie dopisała, w warsztacie wzięło udział ok 40 osób.


Chodzenie po rozżarzonych węglach podczas szkolenia motywacyjnego w Zakopanem – 21-03-2018 

Tym razem obsługiwaliśmy dość kameralną grupę, bo liczącą 15 osób. Działaliśmy w ramach szerszego szkolenia motywacyjnego. Misja została spełniona, po szkle a następnie kilak razy po ogniu przeszli wszyscy uczestnicy.


Zimowe warsztaty chodzenia po ogniu w Hotelu Narvil 14-01-2018

Zimą też można chodzić po ogniu. Śnieg nie stanowi przeszkody. Przykład temu dała 150 osobowa grupa odpowiednio zmotywowanych uczestników, którzy radośnie przebiegali po sześciometrowej ścieżce ognia usypanej z rozżarzonych węgli. Strat nie było.


CHODZENIE PO OGNIU |FIREWALKING | 2017

Chodzenie po ogniu  w pod Białym Domem 13-10-2017

Trzynastego w piątek zorganizowaliśmy firewalking dla  gości Białego Domu. Grupę 50 osób nauczyliśmy chodzić po ogniu a nawet po rozbitym szkle. Brzmi dobrze. Wyglądało też dobrze. Do Białego Domu jednak okazało się znacznie bliżej, gdyż według naszych ustaleń stoi on nie w Waszyngtonie lecz w miejscowości Paniówki.


Chodzenie po ogniu pod Hotelem Novotel Forum Warszawa 9-10-2017

W samym centrum Warszawy, w godzinach szczytu na ewakuowanym hotelowym parkingu zorganizowaliśmy chodzenie po ogniu dla grupy 50 osób – prężnej załogi firmy TK-Maxx.
Wszystko odbyło się zgodnie z normami BHP i PPOŻ.


Chodzenie po ogniu – Niezły Młyn 15-09-2017

Tym razem zaufało nam czterdziestu uczestników motywacyjnego szkolenia i pod malowniczym Hotelem Niezły Młyn, w strugach jesiennego deszczu poszli za nami w ogień. Za zaproszenie dziękujemy firmie Gamma Discover.


Fireshow w Hotelu Olivia – 22-09-2017

Tym razem nasza załoga dała brawurowy popis tańca z ogniem, ziania ogniem oraz walki z użyciem płonących pochodni. Za zaproszenie dziękujemy firmie Guru Mice.


Teatr ognia w Hotelu Warszawianka – 7-09-2017

Pokaz tańca z ogniem, ziania, kręcenia i łykania ognia dla grupy 180 osób. Jak zwykle nie obyło się bez scen walk, które są specjalnością naszej załogi. Było gorąco i brawurowo. I tak właśnie miało być. Pokaz fireshow był wisienką na torcie warsztatów bębniarskich w których goście uczestniczyli po kolacji.

Top