Home / Oferta

Oferta

Chodzenie po ogniu – dla kogo?

chodzenie po ogniu - firewalking
Chodzenie po ogniu – Firewalking

Nasza oferta kierowana jest do:

  • firm szkoleniowych, które w swoich programach wykorzystują jej motywacyjny potencjał
  • agencji eventowych, ponieważ nasze zajęcia dostarczają dużo emocji, adrenaliny,  zajmują prawie cały wieczór, nie wymagają sprzętu, nagłośnienia i żadnych instalacji.
  • korporacji, podczas imprez integracyjnych
  • osób prywatnych podczas imprez okolicznościowych – zdarza się, że chodzenie po ogniu jest atrakcją wesel organizowanych przez bardziej wymagających klientów.

Proponujemy warsztaty chodzenia po ogniu, które trwają od 1-3h.  Składają się na nie następujące elementy:

1. POWITANIE – OGNISTY ODDECH

Widowiskowy pokaz cyrkowej umiejętności ziania ogniem . Chodzenie po ogniu zaczynamy od odpalenia ogniska w sposób niezwykły i nietypowy czyli ziejąc na stos drewna ogniem. Bardziej dociekliwi uczestnicy przejdą krótki warsztat ziania ogniem oraz  dowiedzą się jak to się robi i poznają tajniki tej cyrkowej umiejętności.
Po powitaniu goście mogą udać się na kolację, podczas której zaskoczymy ich drugim punktem programu.

2. GLASSWALKING – CHODZENIE PO SZKLE

Animacje glasswalkingu rozpoczynamy po około godzinie trwania kolacji, często w sali, w której goście jedzą. Używamy w tym celu prawdziwego, stłuczonego na oczach gości szkła.
Najodważniejsi z uczestników (ok. 5-10 osób ) weźmie udział w warsztacie chodzenia po szkle aby po trzech minutach instruktażu animatora, samodzielnie wejść na świeżo potłuczone szkło.

3. FIREWALKING czyli CHODZENIE PO OGNIU

Instruktor prowadzi uczestników do ogniska, gdzie nastąpi psychiczne i fizyczne przygotowanie do kontaktu z żywiołem.
Chodzenie po węglach poprzedzone jest wprowadzeniem merytorycznym, podczas którego trener wprowadza uczestników w zagadnienia związane z:

  • iluzorycznym charakterem wewnętrznych przekonań,
  • umiejętnością realizacji postawionych celów,
  • koniecznością przełamywania ograniczających nas barier wewnętrznych.

Do warsztatów chodzenia po ogniu nie mieszamy elementów religijnych i pseudomagicznych. Unikamy też  nadęcia i górnolotnych haseł i staramy się prowadzić zajęcia na wesoło.
Prowadzący rozgrabia uprzednio rozpalone ognisko w parometrową ścieżkę ognia, po czym uczestnicy przechodzą krótki instruktarz.  Następnie uczestnicy przechodzą generalną próbę aż w końcu w ślad za instruktorem wstępują na ścieżkę ognia.
Każdy z uczestników będzie miał okazję przejść przez nią kilka razy.
Szczycimy się faktem, że po naszych warsztatach min. 90 % osób bierze udział w firewalkingu, mimo, że przed ich rozpoczęciem przynajmniej połowa deklaruje,że na pewno na żar nie wstąpi. Naszym zdaniem to bardzo dobry wynik.

Warsztaty chodzenia po ogniu tematycznie i klimatycznie uzupełniamy integracyjnymi WARSZTATAMI BĘBNIARSKIMI, które również organizujemy.

Opcjonalnie wzbogacamy je widowiskowym FIRESHOW – pokazem tańca z ogniem, ziania i łykania płomieni oraz walki płonącymi pochodniami a także pirotechniką sceniczną.


Sprawdź nas i zarezerwuj termin.

+48 601 171 000 | biuro@etno.pl
Więcej naszych atrakcji integracyjnych, eventowych i koncertowych znajdziesz na stronie www.etno.pl

Top